POPIS STREŠNÉHO TRANSPARENTU

Konštrukcia strešného transparentu je vyrobená z kvalitného UV stabilného plastu, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť a farebnú stálosť. Strešný transparent sa veľmi ľahko  pripevní na strechu automobilu pomocou 4 kusov veľmi silných neodýmových magnetov, ktorých prídržná sila je 1 000 N. Magnety sú vložené a zalepené v základovej doske, nevyčnievajú, neprekážajú, nebudú hrdzavieť a nepoškodia strechu vozidla.

Strešný transparent je presvetlený hermeticky utesnenými  LED diódami, ktoré sa vyznačujú  vysokou svietivosťou a  extrémne dlhou životnosťou. Vďaka tomuto riešeniu je osvetlenie označenia pre autoškoly bezúdržbové.

Ku strešnému transparentu je dodávaný elektrický kábel dĺžky 3,5 m, pri ktorom je použitý vodotesný konektor a konektor do autozapalovača s poistkou.

Strešný transparent bol testovaný v štátnej skúšobni s vynikajúcimi výsledkami, nevyžaduje žiadnu údržbu, pri čistení nepoužívajte rôzne riedidlá, benzín, agresívne čistiace prostriedky.

VÝHODY STREŠNÉHO TRANSPARENTU

Kvalitný UV stabilný plast, ktorý nezožltne, hrúbka základovej dosky zaručuje, že sa nezlomí a magnety sa časom nevytrhnú. Všetky použité skrutky sú z nerezovej ocele, LED osvetlenie,  bezkonkurenčné kovové vodotesné konektory, 2-ročná záruka, servis, náhradné diely skladom.

 PREDAJ STREŠNÉHO TRANSPARENTU A NÁHRADNÝCH DIELOV

Strešný transparent je možné objednat telefonicky, e-mailom, prosím napísať fakturačné údaje, doručovaciu adresu, počet kusov a umiestnenie konektora, možnosť objednať náhradný kryt transparentu v sume 75 eur s DPH, napájací elektrický kábel s vodotesným konektorom a konektorom do autozapaľovača s poistkou k transparentu v sume 20 eur s DPH.
Strešný transparent možno prevziat osobne alebo poslať kuriérom na dobierku v sume 7,20 eur s DPH.

CERTIFIKÁTY

 Na strešný transparent mám vydané osvedčenie o typovom schválení systému č. N-01602-00 zo dňa 22.4.2016

  CENA STREŠNÉHO TRANSPARENTU A ZÁRUKA

  Cena strešného transparentu

155 EUR s DPH .

Poštovné kuriérom na dobierku 7,20 eur s DPH, od 2 kusov poštovné zdarma.

OBJEDNAŤ   STREŠNÝ TRANSPARENT  e-mailom 

Na strešný transparent poskytujem záruku 2 roky, ktorá sa nevzťahuje na chyby vzniknuté napr. nevhodnou manipuláciou (náraz, pád a podobne).

 NOVINKA

Nový typ základovej dosky transperentu, magnety sú vložené a zalepené v základovej doske, nevyčnievajú, neprekážajú, nebudú hrdzavieť a nepoškodia strechu vozidla. Sklo je po novom vložené v drážke v základovej doske čo pri páde transparentu zabráni jeho rozbitiu. Použité vodotesné konektory sú momentálne bezkonkurenčné na trhu. Hmotnosť transparentu je 79 gramov. Možnosť vybrať si umiestnenie konektora napájania zo strany od inštruktora alebo zo strany od vodiča (prosím pri objednávke uviesť počet kusov,  umiestnenie konektora).