POPIS STREŠNÉHO TRANSPARENTU

Konštrukcia strešného transparentu je vyrobená z kvalitného UV stabilného plastu, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť a farebnú stálosť. Označenie sa veľmi ľahko  pripevní na strechu automobilu pomocou veľmi silných neodýmových magnetov, ktorých prídržná sila je 1 000 N. Magnety sú integrované v základovej doske, nevyčnievajú, neprekážajú a preto nemôže prísť k poškodeniu laku na streche vozidla. Súčasťou dodávky je aj ochranná samolepiaca fólia, ktorá chráni lak strechy vozidla.

Strešný transparent je presvetlený hermeticky utesnenými  LED diódami, ktoré sa vyznačujú  vysokou svietivosťou a  extrémne dlhou životnosťou. Vďaka tomuto riešeniu je osvetlenie označenia pre autoškoly bezúdržbové.

Ku strešnému transparentu je dodávaný elektrický kábel dĺžky 3,5 m, pri ktorom je použitý vodotesný konektor a konektor do autozapalovača s poistkou.

Strešný transparent bol testovaný v štátnej skúšobni s vynikajúcimi výsledkami, nevyžaduje žiadnu údržbu, pri čistení nepoužívajte rôzne riedidlá, benzín, agresívne čistiace prostriedky.

VÝHODY STREŠNÉHO TRANSPARENTU

Kvalitný UV stabilný plast, ktorý nezožltne, hrúbka základovej dosky zaručuje, že sa nezlomí a magnety sa časom nevytrhnú. Všetky použité skrutky sú z nerezovej ocele, LED osvetlenie,  bezkonkurenčné kovové vodotesné konektory, 2-ročná záruka, servis, náhradné diely skladom.

 PREDAJ STREŠNÉHO TRANSPARENTU

Strešný transparent je možné objednat telefonicky, e-mailom, prosím napísať fakturačné údaje, doručovaciu adresu, počet kusov a umiestnenie konektora.
Možnosť prevziat osobne alebo poslať na dobierku.

CERTIFIKÁTY

 Na strešný transparent mám vydané osvedčenie o typovom schválení systému č. N-01602-00 zo dňa 22.4.2016

  CENA STREŠNÉHO TRANSPARENTU A ZÁRUKA

  Cena strešného transparentu

120 EUR s DPH.  

AKCIA – POŠTOVNÉ ZDARMA.

Na strešný transparent poskytujem záruku 2 roky, ktorá sa nevzťahuje na chyby vzniknuté napr. nevhodnou manipuláciou (náraz, pád a podobne ).

 NOVINKA :

Magnety sú integrované v základovej doske, nevyčnievajú, neprekážajú. Možnosť vybrať si umiestnenie konektora napájania zo strany od inštruktora alebo zo strany od vodiča (prosím uviesť  počet ks, umiestnenie konektora).